-
-
-
Total payment:
-
| Frequency Range: | 800 MHz to 2500 MHz |
| Antenna Type: | Log Periodical |
| Weight (Estimate) | 3273.26 g |
| Connector Port: | N-Female Interface |
| Frequency Range: | 80-300 MHz |
| Antenna Type: | VHF |
| Nominal Gain: | 7 dBi |
| Connector Port: | N-Female |
| Frequency Range: | 300 MHz - 470 MHz |
| Gain: | 11 dBi |
| Polarization: | Vertical or Horizontal |
| Maximum Power: | 500 Watts (CW) |
| Frequency Range: | 300 MHz - 1500 MHz |
| Gain: | 9 dBi |
| Maximum Power: | 250 Watts (CW) |
| Connector: | N-Female |
| Frequency Range: | 10.0 - 10.2 GHz |
| Nominal Gain: | 33 dBi |
| Connector Port: | N-Female |
| Dimensions: | 65 x 65 x 30 cm |
| Payload Capacity: | Up to 20 kg |
| Communication: | RS-485 (PELCO-D) / CAN Bus |
| Encoder Interface: | RS-422 (BiSS-C) |
| Material: | Aluminum & Stainless Steel |
| Input Power: | DC 24V |