-
-
-
Total payment:
-
| Frequency Range: | 500 MHz - 2000 MHz |
| Maximum Power: | 500 Watts (CW) |
| Gain (Peak): | 3 dBi |
| Dimension: | Ø 140 x L231 mm |
| Frequency Range: | 1700 MHz - 4000 MHz |
| Maximum Power: | 200 Watts (CW) |
| Gain (Peak): | 3 dBi |
| Dimension: | Ø 140 x L209 mm |
| Frequency Range: | 300 MHz - 6000 MHz |
| Gain: | 0 dBi - 7 dBi (Typ: 3 dBi) |
| Maximum Power: | 200 Watts (CW) |
| Compliance: | MIL-STD-810G |
| Frequency Range: | 600 MHz - 1200 MHz |
| Maximum Power: | 500 Watts (CW) |
| Gain: | 3 dBi |
| Dimension: | Ø 140 x L331 mm |
| Frequency Range: | 680 MHz - 1100 MHz |
| Maximum Power: | 500 Watts (CW) |
| Gain: | 3 dBi |
| Dimension: | Ø 140 x L311 mm |
| Frequency Range: | 200 MHz - 500 MHz |
| Maximum Power: | 200 Watts (CW) |
| Gain (Peak): | 3 dBi |
| Compliance: | IP67 / RoHS / CE / FCC |